środa, 20 czerwca 2018
Imieniny: Bogny i Florentyny

20 czerwca 2018

Imieniny

  • Bogny i Florentyny

21 czerwca 2018

Imieniny

  • Alicji i Alojzego

22 czerwca 2018

Imieniny

  • Pauliny i Flawiusza

23 czerwca 2018

Imieniny

  • Wandy i Zenona

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Gdańskiej - od 21 maja

czwartek, 17.05.2018 15:23

Od poniedziałku, 21 maja, z uwagi na realizację  III etapu przebudowy ul. Gdańskiej, zmieniona zostanie organizacja ruchu.

Z uwagi na zbliżające się zakończenie prac związanych z budową zasadniczej części wodociągu, zgodnie z założonym przez Generalnego Wykonawcę robót - firmę Eurovia Polska S.A. harmonogramem prac, otwiera się front robót dla budowy nowo projektowanych sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

W związku z tym 21 maja 2018 r. godz. 9.00 planowane jest wprowadzenie kolejnego etapu zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, która to ze względów bezpieczeństwa zakłada całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego 140 metrowego odcinka ul. Gdańskiej.

Na czas trwania tego etapu robót, projekt organizacja ruchu przewiduje poprowadzenie dwukierunkowych objazdów ulicami Pomorską - Dworcową - Północną lub Aleją Zwycięstwa - ul. Saperską - Jedności Narodu.

Wykonawca przewiduje utrzymanie tego etapu prac w czasie do 2 miesięcy, po czym zadanie inwestycyjne ma wejść w kolejną fazę t. j. przebudowę skrzyżowania ulic Pomorska / Gdańska / Al. Zwycięstwa.

Poniżej link do mapy z zaznaczonymi zakresem przebudowy i przebiegiem planowanych objazdów
http://dsint.home.pl/zuk_bip/mapa/index.php

 

 

 

 

 

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013