środa, 20 czerwca 2018
Imieniny: Bogny i Florentyny

20 czerwca 2018

Imieniny

  • Bogny i Florentyny

21 czerwca 2018

Imieniny

  • Alicji i Alojzego

22 czerwca 2018

Imieniny

  • Pauliny i Flawiusza

23 czerwca 2018

Imieniny

  • Wandy i Zenona

Wyniki VIII eliminacji Tczewskiej Ligi Strzeleckiej

wtorek, 29.05.2018 14:58

Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Tczewie informuje o wynikach  po VIII ostatniej eliminacji Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/ 2018, której patronuje Prezydent Miasta Tczewa.

Eliminacja ta była zawodami o puchary Prezydenta Miasta Tczewa i tytuły „Mistrz Tczewa LOK 2018” w kategorii: dorośli, młodzież szkolna, kobiety i młodzicy,
a odbyła się w dniu 22 maja 2018 r. na strzelnicy sportowej Zespołu Szkół Technicznych
w Tczewie przy ul. Parkowej 1. Wyniki końcowe po VIII eliminacji:

 

ZESPOŁOWO DOROŚLI:

  1. KOŁO SNAJPER LOK  TCZEW                                                       1 830 pkt.
  2. KOŁO MIEJSKIE KBKS IV LOK TCZEW                                         1 746 pkt.
  3. KOŁO MIEJSKIE LOK SENIORZY STARSI TCZEW                1 553 pkt.
  4. KOŁO MIEJSKIE KBKS III LOK TCZEW                                          1 473 pkt.
  5. KOŁO MIEJSKIE LOK  OLP TCZEW                                                1 325 pkt.
  6. KOŁO MIEJSKIE LOK SENIORZY MŁODSI TCZEW                  745 pkt.
  7. TCZEWSKIE BRACTWO KURKOWE w TCZEWIE                               627 pkt.

 

ZESPOŁOWO MŁODZIEŻ:

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE UCZNIOWIE 2 097 pkt.
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE PIERWSZAKI           1 764 pkt.
  3. KOŁO LOK OŚRODKA SZKOLENIA i WYCHOWANIA OHP              1 626 pkt.
  4. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA JUNIORZY I    1 587 pkt.
  5. KOŁO OSP LOK RAJKOWY                                                          1 305 pkt.
  6. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA JUNIORZY II   1 160 pkt.
  7. KOŁO MIEJSKIE KBKS LOK JUNIORZY TCZEW                               1 104 pkt.

 

ZESPOŁOWO MŁODZICY do 14 lat:

  1. KOŁO MIEJSKIE KBKS LOK TCZEW                                                 1 705  pkt.
  2. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I TCZEW          1 661 pkt.
  3. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA II TCZEW              558 pkt.

 

ZESPOŁOWO KOBIETY - DZIEWCZĘTA

  1. KOŁO MIEJSKIE LOK KBKS II w TCZEWIE                                      1 950 pkt.
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE UCZNIOWIE 1 883 pkt.
  3.   KOŁO MIEJSKIE LOK KBKS I w TCZEWIE                                      1 854 pkt.
  4. KOŁO RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZEWIE                     1 506 pkt.

 

Indywidualnie zwycięzcami VIII eliminacji oraz „Mistrzami Tczewa LOK 2018” w poszczególnych kategoriach zostali:

INDYWIDUALNIE DOROŚLI:

1.   BAŁUT MARCIN z KOŁA SNAJPER LOK w TCZEWIE                                             81 pkt./ 100

2.   BŁAWAT MACIEJ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS IV LOK w TCZEWIE            78 pkt./ 100

3.   MICHALSKI ROBERT z KOŁA SNAJPER LOK w TCZEWIE                                      76 pkt./ 100 INDYWIDUALNIE MŁODZIEŻ:

1.   SZCZEPANKOWSKI KONRAD z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE 89 pkt./ 100

2.  TOMASZEWSKI DOMINIK z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE         89 pkt./ 100

3.  PAWEŁ WIERUCKI z KOŁA SZKOLNEGO LOK OSiW OHP w TCZEWIE                   78 pkt./ 100

INDYWIDUALNIE MŁODZICY:

2.   LESZCZYŃSKI ŁUKASZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW              85 pkt./ 100

2.  TUTLEWSKI BARTOSZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                           85 pkt./ 100

3.  SOWA KAMIL  z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                                         75 pkt./ 100

INDYWIDUALNIE KOBIETY - DZIEWCZĘTA:

  1. MANUSZEWSKA JUSTYNA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK II w TCZEWIE          92 pkt./ 100
  2. KROPIDŁOWSKA BEATA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK II w TCZEWIE  90 pkt./ 100
  3. ODERSKA DIANA z KOŁA RZECZPOSPOLITA BABSKA  LOK w TCZEWIE            86 pkt./ 100

Klasyfikacja po VIII rundach:

INDYWIDUALNIE DOROŚLI:

1.   MICHALSKI ROBERT z KOŁA SNAJPER LOK w TCZEWIE                                      658 pkt./ 100

2.   PELC  MARCIN z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECH. w TCZEWIE 611 pkt./ 100

3.   TUTLEWSKI DANIEL z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK w TCZEWIE                         601 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZIEŻ:

1.   PYRKOWSKI SEBASTIAN z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE          700 pkt./ 100

2.  SZOSTKOWSKI ADRIAN z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE           687 pkt./ 100

3.   SZCZEPANKOWSKI KONRAD z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE    664 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZICY:

1.  TUTLEWSKI BARTOSZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                             626 pkt./ 100

2.  BROŻEK PASCAL z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I           612 pkt./ 100

3.  LESZCZYŃSKI ŁUKASZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                            572 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE KOBIETY - DZIEWCZĘTA:

  1. KOMOROWSKA WIOLETA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS II LOK w TCZEWIE 686 pkt./ 100
  2. ODERSKA DIANA z KOŁA RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZ.                        676 pkt./ 100
  3. CZEWIŃSKA ALICJA z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE                     649 pkt./ 100

 

 

Razem podczas VIII eliminacji Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/ 2018 startowało: 5 drużyn dorosłych, 4 drużyny młodzieżowe, 3 drużyny młodzików, 4 drużyny kobiece (w tym 1 drużyna szkolna).

Razem 16 zespołów. W VIII eliminacji strzelało 39 zawodników.

 

Ogółem podczas Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/ 2018 startowało: 7 drużyn dorosłych, 7 drużyn młodzieżowych, 3 drużyny młodzików, 4 drużyny kobiece (w tym 1 drużyna szkolna).

Razem startowało 21 zespołów.

 

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Tczewa  Panu Mirosławowi Pobłockiemu za ufundowanie pucharów dla zwycięzców oraz objęcie patronatem Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/ 2018, dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie Panu Czesławowi Roczyńskiemu za udostępnienie strzelnicy, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację, obsługę
i prowadzenie strzelania.

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013