wtorek, 24 kwietnia 2018
Imieniny: Grzegorza i Aleksandra

24 kwietnia 2018

Imieniny

  • Grzegorza i Aleksandra

25 kwietnia 2018

Imieniny

  • Marka i Jarosława

26 kwietnia 2018

Imieniny

  • Marii i Marcelego

27 kwietnia 2018

Imieniny

  • Zyty i Teofila

Tczewska Liga Strzelecka – wyniki VI eliminacji 2017/2018

piątek, 16.03.2018 08:38

13 marca na strzelnicy sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie przy ul. Parkowej 1 odbyły się VI eliminacje Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/2018, której patronuje Prezydent Miasta Tczewa. 

 

Wyniki końcowe po VI eliminacji:

ZESPOŁOWO DOROŚLI:

  1. KOŁO SNAJPER LOK  TCZEW                                                       1 339 pkt.
  2. KOŁO MIEJSKIE KBKS IV LOK TCZEW                                         1 291 pkt.
  3. KOŁO MIEJSKIE LOK SENIORZY STARSI TCZEW                1 268 pkt.
  4. KOŁO MIEJSKIE LOK  OLP TCZEW                                                1 066 pkt.
  5. KOŁO MIEJSKIE KBKS III LOK TCZEW                                          1 039 pkt.
  6. TCZEWSKIE BRACTWO KURKOWE w TCZEWIE                                627 pkt.
  7. KOŁO MIEJSKIE LOK SENIORZY MŁODSI TCZEW                  596 pkt. 

 

ZESPOŁOWO MŁODZIEŻ:

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE UCZNIOWIE            1 566 pkt.
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE PIERWSZAKI          1 437 pkt.
  3. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA JUNIORZY I    1 273 pkt.
  4. KOŁO LOK OŚRODKA SZKOLENIA i WYCHOWANIA OHP              1 145 pkt.
  5. KOŁO OSP LOK RAJKOWY                                                          1 082 pkt.
  6. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA JUNIORZY II   1 001 pkt.
  7. KOŁO MIEJSKIE KBKS LOK JUNIORZY TCZEW                                 943 pkt.

 

ZESPOŁOWO MŁODZICY do 14 lat:

  1. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I TCZEW          1 232 pkt.
  2.   KOŁO MIEJSKIE KBKS LOK TCZEW                                               1 232  pkt.
  3. KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA II TCZEW             419 pkt.

 

ZESPOŁOWO KOBIETY - DZIEWCZĘTA

  1. KOŁO MIEJSKIE LOK KBKS II w TCZEWIE                                     1 440 pkt.
  2.   KOŁO MIEJSKIE LOK KBKS I w TCZEWIE                                     1 378 pkt.
  3. KOŁO RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZEWIE                    1 257 pkt.
  4. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE UCZNIOWIE            1 208 pkt.

 

Indywidualnie zwycięzcami V eliminacji w poszczególnych kategoriach zostali:

 

INDYWIDUALNIE DOROŚLI:

1.   MICHALSKI ROBERT z KOŁA SNAJPER LOK w TCZEWIE                                      94 pkt./ 100

2.   CEJER MARCIN z KOŁA MIEJSKIEGO LOK „SENIORZY MŁODSI” w TCZEWIE       84 pkt./ 100

3.   BŁAWAT MACIEJ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS IV LOK w TCZEWIE             81 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZIEŻ:

1.   SITAREK MARTA z KOŁA SZKOLNEGO LOK OSiW OHP w TCZEWIE                     89 pkt./ 100

2.   SZOSTKOWSKI ADRIAN z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE          89 pkt./ 100

3.  GUZIK ARTUR z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH PIERWSZAKI w TCZEWIE    89 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZICY:

1.   WICKI JAKUB z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA II TCZEW   80 pkt./ 100

2.   TUTLEWSKI BARTOSZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                          78 pkt./ 100

3.  SOWA KAMIL z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK w TCZEWIE                                   74 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE KOBIETY - DZIEWCZĘTA:

  1. SOWA  EWA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK I w TCZEWIE                                 87 pkt./ 100
  2. TUTLEWSKA ALINA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK II w TCZEWIE                      86 pkt./ 100
  3. ODERSKA DIANA z KOŁA RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZEWIE             86 pkt./ 100

Klasyfikacja po 6 rundach:

INDYWIDUALNIE DOROŚLI:

1.   MICHALSKI ROBERT z KOŁA SNAJPER LOK w TCZEWIE                                      499 pkt./ 100

2.   PELC  MARCIN z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECH. w TCZEWIE 463 pkt./ 100

3.   TUTLEWSKI DAWID z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK w TCZEWIE              458 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZIEŻ:

1.   SZOSTKOWSKI ADRIAN z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE          522 pkt./ 100

2.   KAJZER GRZEGORZ z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH PIERW. w TCZEWIE    505 pkt./ 100

3.   SZCZEPANKOWSKI KONRAD z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE   486 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE MŁODZICY:

1.   BROŻEK PASCAL z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I         463 pkt./ 100

2.  TUTLEWSKI BARTOSZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                             454 pkt./ 100

3.  LESZCZYŃSKI ŁUKASZ z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK TCZEW                           408 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE KOBIETY - DZIEWCZĘTA:

  1. ODERSKA DIANA z KOŁA RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZEWIE               509 pkt./ 100
  2. MANUSZEWSKA JUSTYNA z KOŁA MIEJSKIEGO KBKS LOK II w TCZEWIE           475 pkt./ 100
  3. FILA PLUMBAUM BARBARA z KOŁA RZECZPOSPOLITA BABSKA LOK w TCZ.      472 pkt./ 100

Razem podczas VI eliminacji Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2017/ 2018 startowało: 6 drużyn dorosłych, 7 drużyn młodzieżowych, 3 drużyny młodzików, 4 drużyny kobiece (w tym 1 drużyna szkolna). Razem 20 zespołów. W VI eliminacji strzelało 53 zawodników. Zapraszamy do udziału w VII eliminacji w dniu 10 kwietnia.

(LOK Tczew)

 

Centrum Kultury i Sztuki

Fabryka Sztuk

Miejska Biblioteka Publiczna

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013