środa, 20 czerwca 2018
Imieniny: Bogny i Florentyny

20 czerwca 2018

Imieniny

  • Bogny i Florentyny

21 czerwca 2018

Imieniny

  • Alicji i Alojzego

22 czerwca 2018

Imieniny

  • Pauliny i Flawiusza

23 czerwca 2018

Imieniny

  • Wandy i Zenona

Pożyczki dla firm turystycznych

piątek, 08.06.2018 11:40

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. informuje o możliwości uzyskania pożyczki na rozwój działalności gospodarczej firm z branży turystycznej.

Pożyczki turystyczne współfinansowane są z środków publicznych Pomorskiego Funduszu Rozwoju. Udzielane są na preferencyjnych warunkach:

  • oprocentowanie już od 2,45 proc.
  • do 72 miesięcy
  • do 750 000 zł

Więcej informacji na www.pozyczkadlatwojejfirmy.pl

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. została wyłoniona przez Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. do dystrybucji pożyczek na rozwój działalności gospodarczej firm z branży turystycznej.

WARP Sp. z o.o. jest spółką Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, powołaną w 2003 roku. Celem naszej działalności jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Będąc organizacją non-profit, wypracowane zyski przeznaczamy na realizację celów statutowych. Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek, duża wiarygodność oraz atrakcyjna oferta sprawiły, że Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. , w drodze przetargu, wybrał naszą instytucję do pełnienia funkcji operatora pożyczek (pośrednika finansowego) na obszarze Pomorza.


Pożyczki przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i dla przedsiębiorców już funkcjonujących na rynku, wspierając rozwojowe inwestycje. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że klienci cenią sobie ta formę wsparcia za przejrzyste zasady, krótki czas oczekiwania, proste procedury oraz brak wkładu własnego.

(WARP)

Wirtualna mapa

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013