• Joanny i Franciszki

XX Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – wyniki trzeciego turnieju

piątek, 21.07.2017 12:19

20 lipca rozegrano kolejny turniej z cyklu Grand Prix Tczewa.

Turnieje z tygodnia na tydzień są coraz ciekawsze. Rozkład rundy finałowej był inny niż w poprzednich potyczkach, tylko 3 miejsca były pewnego rodzaju „standardem”.

W kategorii kobiet liderki - Karmen Sosińska : Anna Gończar pewnie pokonały Julię Kamerkę i Wiktorię Andrychowicz 21:9. Tylko na III miejscu nie doszło do zmiany, ponownie wywalczyły je Olga Klein i Justyna Kowalczyk tym samym umacniając się na 2 pozycji w klasyfikacji generalnej.

W kategorii 40+ było najwięcej emocji, liderzy zajęli 4 miejsce, wiceliderzy za sprawą kontuzji nie mogli wystąpić... ahh działo się, działo…

W finale Wiesław Pepliński i Tomasz Ostrowski pokonali debiutującą w tegorocznym turnieju parę Zbigniew Kowalski : Robert Jędrzejczak 21:12. W meczu o III miejsce tak jak przed tygodniem jedyna mieszana para Beata Klimkowska : Andrzej Masiak pokonała aktualnego lidera kategorii 40+ Jarosława Szwajkowskiego i Jacka Weltrowskiego 21:17.

W kategorii OPEN finał i mecz o 3 miejsce to niemal powtórka sprzed tygodnia. W finale liderzy „dominatorzy” Piotr Ilewicz i Tomasz Wołoszuk nie zawiedli, pokonując po zaciętej walce tczewską parę, ubiegłorocznych zwycięzców, których wspierała liczna grupa kibiców 21:15 Mikołaj Brange : Krzysztof Zbrzeźny. Na III miejscu ponownie „zasiedli” Piotr Wojtkiewicz i Mateusz Romanowski.

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przy wsparciu sponsorów: NIERUCHOMOŚCI SZENROK, HANDPOL Tczew, Julines oraz DDD Dobre Dla Domu i przedszkola TWOJA NIANIA, przygotowało pamiątkowe stroje dla par biorących udział w Jubileuszowym XX Grand Prix Tczewa w Siatkówce plażowej. Sponsorom za wsparcie serdecznie dziękujemy.