środa, 20 września 2017
Imieniny: Filipiny i Eustachego

20 września 2017

Imieniny

  • Filipiny i Eustachego

21 września 2017

Imieniny

  • Hipolita i Mateusza

22 września 2017

Imieniny

  • Tomasza i Maurycego

23 września 2017

Imieniny

  • Tekli i Bogusława

XX Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – wyniki drugiego turnieju

piątek, 14.07.2017 12:17

W czwartek 13 lipca rozegrano drugi z sześciu zaplanowanych turniejów z cyklu Grand Prix Tczewa.

 

Tak jak przed tygodniem po fazie grupowej w kategorii OPEN odbył się jeden baraż, natomiast w kategorii kobiet oraz 40+ od razu rozegrano fazę ćwierćfinałów, półfinały i finał oraz mecz o 3 miejsce.

W kategorii kobiet zwyciężyły Karmen Sosińska i Anna Gończar (która w zeszłym tygodniu za sprawą kontuzji była czwarta), pokonując Nikola Łysakowska Zuzia Herrmann 21:19. III miejsce ponownie wywalczyły Olga Klein i Justyna Kowalczyk z Gdańska, wygrywając 21:12 z Trościanko i Korth.

W kategorii 40+ scenariusz był prawie taki sam jak tydzień wcześniej. W finale ponownie spotkali się Jacek Weltrowski i Jarosław Szwajkowski, ponownie pokonując w finale Jakuba Szenroka i Tomasza Bielińskiego, tym razem 21:12.

W meczu o III miejsce ponownie wystąpili Michał Bollin i Tomasz Chabowski przeciwko mieszanej parze Beata Klimkowska : Andrzej Masiak. To był najbardziej emocjonujący pojedynek, zwroty akcji, piłki meczowe dla dwóch stron, nieprawdopodobne obrony, dłonie same składały się do braw. Ostatecznie górą byli Beata i Andrew 26:28.
 

W kategorii OPEN finał i mecz o 3 miejsce to niemal powtórka sprzed tygodnia. W finale tak jak przed tygodniem Piotr Ilewicz i Tomasz Wołoszuk ponownie pokonali Bartosza Bąka i Macieja Kaszowicza, tym razem 21:10. III miejsce wywalczyli Piotr Wojtkiewicz i Mateusz Romanowski, pokonując Zemika i Szturmowskiego 21:10.

Za tydzień, w czwartek 20 lipca trzeci turniej, po którym nastąpi trzytygodniowa przerwa.

(TCSiR)

 

TCSiR

Powiatowe Centrum Sportu

Sportowe kluby i stowarzyszenia

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013