środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Filipa i Apolinarego

23 sierpnia 2017

Imieniny

  • Filipa i Apolinarego

24 sierpnia 2017

Imieniny

  • Jerzego i Bartłomieja

25 sierpnia 2017

Imieniny

  • Ludwika i Luizy

26 sierpnia 2017

Imieniny

  • Marii i Zefiryny

Wkrótce wakacje – spędźmy je bezpiecznie

poniedziałek, 29.05.2017 14:50

Wakacje to wyczekiwane i radosne wydarzenie. Już wkrótce będzie można cieszyć się urokami letniego wypoczynku i zapomnieć o szkole i nauce. Aby  jednak spędzić bezpiecznie wakacje  dzieci powinny przestrzegać kilku zasad , które pomogą uniknąć nieprzyjemnych przygód .

W piątek, 26 maja,   strażniczka miejska odwiedziła maluchy ze Szkoły Podstawowej numer 8 , gdzie  podczas spotkania  przypomniała  zebranym  o przestrzeganiu podstawowych zasad  bezpieczeństwa  w czasie wypoczynku   nad wodą, w górach, w lesie, na placu zabaw  oraz  podczas  podróży.  Dzieci, jak zawsze wykazywały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Bezpieczeństwo dziecka to bardzo ważny problem i nie należy go lekceważyć. Wszystkim nam zależy, aby żadne dziecko nie poniosło uszczerbku na zdrowiu i nie uległo nieszczęśliwemu wypadkowi. Każdego roku dzieci i młodzież stają się ofiarami wypadków   . Większości tych zdarzeń można by unikać zachowując zasady prawidłowego postępowania  i zachowania podczas wakacyjnego relaksu.

(informacja i zdjęcie: Straż Miejska w Tczewie)

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013