środa, 22 lutego 2017
Imieniny: Marty i Małgorzaty

22 lutego 2017

Imieniny

  • Marty i Małgorzaty

23 lutego 2017

Imieniny

  • Romany i Damiana

24 lutego 2017

Imieniny

  • Macieja i Bogusza

25 lutego 2017

Imieniny

  • Wiktora i Cezarego

Tczewska Liga Strzelecka – wyniki III eliminacji 2016/2017

poniedziałek, 19.12.2016 08:57

13 grudnia na strzelnicy sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie przy ul. Parkowej 1 odbyły się III eliminacje Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2016/2017, której patronuje Prezydent Miasta Tczewa.

Wyniki końcowe:

ZESPOŁOWO DOROŚLI:

1.      KOŁO LOK SNAJPER I TCZEW                                                                606 pkt.

2.      ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH - NAUCZYCIELE                                  556 pkt.

3.      KOŁO MIEJSKIE I LOK TCZEW                                                                507 pkt.

4.      KOŁO MIEJSKIE KBKS LOK TCZEW                                                        501 pkt.

5.      KOŁO MIEJSKIE STUDENT LOK TCZEW                                                 377 pkt. 

6.      KOŁO MIEJSKIE II LOK TCZEW                                                               297 pkt.

7.      TCZEWSKIE KURKOWE BRACTWO STRZELECKIE                                271 pkt.

 

ZESPOŁOWO MŁODZIEŻ:

1.      ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE UCZNIOWIE                    656 pkt.

2.      ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE PIERWSZOKLASIŚCI      629 pkt.

3.      KOŁO LOK MIEJSKIE ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA II                               447 pkt.

4.      KOŁO LOK STRZELEC  CZARLIN                                                             432 pkt.

5.      KOŁO LOK OSP RAJKOWY                                                                      308 pkt.

6.      KOŁO LOK MIEJSKIE ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I                                147 pkt

7.      KOŁO LOK ZESPÓL SZKÓŁ AGROT. i OGÓLN. w SWAROŻYNIE             120 pkt.

8.      KOŁO LOK OSiW OHP w TCZEWIE                                                            82 pkt.

 

ZESPOŁOWO MŁODZICY do 14 lat:

1.      KOŁO MIEJSKIE LOK KBKS TCZEW                                                         399 pkt.

2.      KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA II                               301 pkt.

3.      KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I                                257 pkt.

4.      KOŁO MIEJSKIE LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA III                              183 pkt.

 

ZESPOŁOWO KOBIETY - DZIEWCZĘTA

1.      ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE KOBIETY                         641 pkt.

2.      KOŁO LOK MIEJSKIE KBKS I w TCZEWIE                                                474 pkt.

3.      KOŁO LOK MIEJSKIE KBKS II w TCZEWIE                                               336 pkt.

 

Indywidualnie zwycięzcami III eliminacji w poszczególnych kategoriach zostali:

 

INDYWIDUALNIE DOROŚLI:

1. GÓRNY SŁAWOMIR  z KOŁA LOK SNAJPER I w TCZEWIE                                                79 pkt./ 100

2. PELC MARCIN z KOŁA MIEJSKIEGO I LOK TCZEW                                                          77 pkt./ 100

3. BAŁUT MARCIN z KOŁA LOK SNAJPER I w TCZEWIE                                           75 pkt./ 100

INDYWIDUALNIE MŁODZIEŻ:

1.  ZMURA PATRYK  z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZYCH w TCZEWIE                      85 pkt./ 100

3.  ŚLIMAK MACIEJ z KOŁA LOK STRZELEC w CZARLINIE                                       84 pkt./ 100

3.  ZALEWSKI FRANCISZEK z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE        80 pkt./ 100

INDYWIDUALNIE MŁODZICY:

1.   BROŻEK PASCAL z KOŁA MIEJSKIEGO LOK ODDZIAŁ LEKKA PIECHOTA I        79 pkt./ 100

2.   TUTLEWSKI DAWID z KOŁA MIEJSKIEGO LOK KBKS TCZEW                            68 pkt./ 100

3.   WIŚNIEWSKI JAN z KOŁA MIEJSKIEGO LOK KBKS TCZEW                                61 pkt./ 100

 

INDYWIDUALNIE KOBIETY - DZIEWCZĘTA:

1.      CZERWIŃSKA ALICJA z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE                       88 pkt./ 100

2.      POBŁOCKA WERONIKA z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE         75 pkt./ 100

3.      JABŁOŃSKA WERONIKA z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH w TCZEWIE       75 pkt./ 100

 

Razem podczas III eliminacji Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2016/ 2017 startowało: 6 drużyn dorosłych, 6 drużyny młodzieżowe, 4 drużyny młodzików, 2 drużyny kobiece. Razem 18 zespołów. W III eliminacji strzelało 45 zawodników.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Tczewa Panu Mirosławowi Pobłockiemu  za objęcie patronatem Tczewskiej Ligi Strzeleckiej 2016/ 2017, dziękujemy Staroście Tczewskiemu Panu Tadeuszowi Dzwonkowskiemu, który odwiedził nas na strzelnicy oraz  wręczył ufundowane puchary i dyplomy dla zwycięzców i zdobywców tytułu „MISTRZ POWIATU TCZEWSKIEGO LOK 2016” w każdej kategorii wiekowej.

Zapraszamy miłośników strzelectwa na IV eliminacje, która odbędzie się 10 stycznia 2017 r. 

(LOK)

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013