środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Filipa i Apolinarego

23 sierpnia 2017

Imieniny

  • Filipa i Apolinarego

24 sierpnia 2017

Imieniny

  • Jerzego i Bartłomieja

25 sierpnia 2017

Imieniny

  • Ludwika i Luizy

26 sierpnia 2017

Imieniny

  • Marii i Zefiryny

Tczew na 5 – sobótkowa impreza sportowa

wtorek, 06.06.2017 10:32

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie i Stowarzyszenie Biegający Tczew zapraszają do udziału w biegu Tczew na 5 – zapisy do 20 czerwca.

Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkim miłośnikom biegania zapraszamy do udziału w kolejnej imprezie biegowej w Tczewie. Tym razem proponujemy udział w biegu na 5 km w ramach obchodów tczewskich Sobótek. Mamy nadzieję, że krótszy dystans zachęci większą ilość mieszkańców Naszego miasta i powiatu do udziału w tym biegu. Startujemy 24 czerwca br. o godz. 19.00 z Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie. Bieg posiada atest PZLA i będzie pierwszym biegiem z atestowaną trasą. Dla wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki, medale, izotonik, natomiast dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych puchary. Najlepsi z najlepszych w kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody finansowe.

Bieg odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego.

Zapisać się można do 20 czerwca, jednak nie czekajcie do ostatniego dnia ponieważ liczba uczestników jest ograniczona do 350 osób.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/1511.html

Zapraszamy również w każdą sobotę – Bulwar nad Wisłą godzina 9.00 – na parkrun Tczew www.parkrun.pl/tczew , proszę pamiętać o wcześniejszej rejestracji i zabraniu kodu uczestnika www.parkrun.pl/rejestracja , jesteśmy również na facebooku – parkrun Tczew, udział w parkrunie można traktować jako formę przygotowania do biegu Tczew na 5 z atestem PZLA, serdecznie zapraszamy!

Regulaminy oraz szczegóły biegu można znaleźć na stronie www.biegajacy.tczew.pl , facebook – Tczew na 5 z atestem PZLA. Serdecznie zapraszamy, w przypadku pytań można pisać na adres dyrektor@pcs.tczew.pl.

Organizatorem biegu jest Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie przy wsparciu Stowarzyszenia Biegający Tczew.

(PCS w Tczewie)

TCSiR

Powiatowe Centrum Sportu

Sportowe kluby i stowarzyszenia

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013