czwartek, 30 marca 2017
Imieniny: Amelii i Jana

30 marca 2017

Imieniny

  • Amelii i Jana

31 marca 2017

Imieniny

  • Balbiny i Gwidona

01 kwietnia 2017

Imieniny

  • Zbigniewa i Grażyny

02 kwietnia 2017

Imieniny

  • Franciszka i Władysława

„Stop przemocy” – konkurs rozstrzygnięty

czwartek, 08.12.2016 14:47

Nagrody i wyróżnienia otrzymali uczestnicy VI konkursu plastycznego „Stop przemocy”.

Konkurs organizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie wraz z Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy. Jego uczestnikami są podopieczni   świetlic środowiskowych oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Tczewa.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia w Urzędzie Miejskim, z udziałem m.in. wiceprezydenta Adama Urbana.

 

Konkurs odbył się w kilku kategoriach wiekowych.

W kategorii od 3 do 6 lat – podziękowania za udział w konkursie otrzymali: Nikola Dettlaff i Dominik Szkatulski ze Świetlicy Środowiskowej PKPS przy ul. Kopernika oraz Krystian Kasper ze Świetlicy Środowiskowo-Sąsiedzkiej przy ul. Zamkowej.

 

W kategorii od 7 do 9 lat:

I miejsce: Paulina Kaptur (SSP 2) oraz Nadia Liebrecht (SP 12)

II miejsce: Agata Szajda (SP 10)

III miejsce: Oliwier Chrzanowski (SP 12) i Marie Wohlert (SP 12)

Wyróżnienia: Adrianna Chmielecka SP 12) i Lena Szyca (Świetlica Środowiskowa OAZA).

 

W kategorii od 10-do 12 lat:

I miejsca: Jakub Leszczyński (SP 10), Julia Wąsik (SP 5), Jakub kamień (SSP 2), Marcel Walkowiak (SSP 2)

II miejsca: Anna Przytuła (SP 12), Julia Rączkowska (SP 10)

III miejsca: Julia Podjacka (SP 7), Nikola Drossel (SSP 2), Kacper Pach (SSP 2)

Wyróżnienia: Nikodem Żyśko (SP 12), Kajetan Krykowski (SP 12), Zuzanna Pionk (SP 12), Amelia Kwiatkowska (SP 12), Mateusz Kowalski (SP 12), Mikołaj Wódkowski (SP 11), Mateusz Porębski (SP 11), Mateusz Duchnicz (SP 11), Maksymilian Meyer (SP 10), Julia Jakubowska (SP 7), Daria Depka (SP 7), Daria Spratek (SP 7).

 

W kategorii 13 lat i więcej:

I miejsce: Paweł Pawłowicz (Gim. 5)

II miejsce: Wiktoria Gałęza, Weronika Krajczewska (Gim. 5) oraz Angelika kamińska i Maja Drossel (Gim. 5)

III miejsce: Patrycja Topolska (Świetlica Środowiskowa OAZA)

Wyróżnienia: Gabriel Topolski (Gim. 4), Łukasz Walder (Gim. 5).

 

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy nagrody, a ich prace zostały wyeksponowane w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

M.M.

Żłobki i przedszkola

Szkoły podstawowe i gimnazja

Inne placówki edukacyjne

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013