środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Filipa i Apolinarego

23 sierpnia 2017

Imieniny

  • Filipa i Apolinarego

24 sierpnia 2017

Imieniny

  • Jerzego i Bartłomieja

25 sierpnia 2017

Imieniny

  • Ludwika i Luizy

26 sierpnia 2017

Imieniny

  • Marii i Zefiryny

Spotkanie z Katarzyną Miller w miejskiej książnicy – 8 czerwca

poniedziałek, 05.06.2017 09:36

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Miller – psycholog, psychoterapeutką, felietonistką, autorką książek m.in. : „Nie bój się życia”, „Być kobietą i nie zwariować”, „Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co  dzień”.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu pt. „Czytelniczy Ekspres” przy ul. J. Dąbrowskiego 6 w czwartek 8 czerwca o godz. 17.30.

Wstęp wolny.

KATARZYNA MILLER

Absolwentka filozofii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Publikuje swoje felietony w czasopiśmie "Zwierciadło". Prowadzi indywidualną, małżeńską oraz grupową praktykę terapeutyczną. Organizuje warsztaty rozwojowe dla kobiet. Autorka wielu poradników oraz publikacji z zakresu psychologii, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę
(z Ewą Konarowską); Być kobietą i nie zwariować (z Moniką Pawluczuk); Nie bój się życia; Kup kochance męża kwiaty; Królowe życia; Jak pies z kotem, czyli Kobieta i Mężczyzna na co dzień, Bajki rozebrane (z Tatianą Cichocką).

Czytelniczy Ekspres to projekt nawiązujący do bogatej historii Tczewa, miasta kolejarzy. Jego głównym celem jest promowanie czytelnictwa, a biblioteka stanowi lokomotywę, ciągnącą 4 wagony: przygodę, porady, kryminał oraz fantastykę. Przez cały 2017 rok odbywać się będą spotkania z pisarzami, wpisującymi się w tematykę poszczególnych wagonów. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(MBP)

Centrum Kultury i Sztuki

Fabryka Sztuk

Miejska Biblioteka Publiczna

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013