sobota, 22 lipca 2017
Imieniny: Magdaleny i Bolesława

22 lipca 2017

Imieniny

  • Magdaleny i Bolesława

23 lipca 2017

Imieniny

  • Bogny i Apolinarego

24 lipca 2017

Imieniny

  • Kingi i Krystyny

25 lipca 2017

Imieniny

  • Jakuba i Krzysztofa

Spektakl „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia”

środa, 01.03.2017 10:37

Teatr Kamienica z Warszawy i Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zapraszają na „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia” – fantastyczną komedię z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle.

Występują: Emilian KAMIŃSKI, Dorota KAMIŃSKA, Sambor CZARNOTA, Katarzyna PAKOSIŃSKA, Krystyna TKACZ, Laura RAAB, Władysław GRZYWNA, Paweł TUCHOLSKI, Tomasz GĘSIKOWSKI, Paweł BURCZYK

Sala widowiskowa CKiS
4 marca, godz. 16:00
Bilety: 80 zł

Podobno nieszczęścia chodzą parami - z tym stwierdzeniem nie może zgodzić się główny bohater sztuki. Po tym jak stracił pracę wymyślił sposób na życie - bez pracy. I tak na jego konto zaczęły wpływać różne formy wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze, coraz bardziej wymyślne.

Błyskotliwość głównego bohatera, oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków.

Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji spowodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których zdawałoby się nie ma odwrotu... I pomyśleć, że to wszystko Z MIŁOŚCI DO ŻONY!

(CKiS)

 

Centrum Kultury i Sztuki

Fabryka Sztuk

Miejska Biblioteka Publiczna

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013