sobota, 22 lipca 2017
Imieniny: Magdaleny i Bolesława

22 lipca 2017

Imieniny

  • Magdaleny i Bolesława

23 lipca 2017

Imieniny

  • Bogny i Apolinarego

24 lipca 2017

Imieniny

  • Kingi i Krystyny

25 lipca 2017

Imieniny

  • Jakuba i Krzysztofa

„Rowerem do pracy” - konkurs

poniedziałek, 06.03.2017 13:50

Prezydent Tczewa – Mirosław Pobłocki, zaprasza do uczestnictwa w nowym konkursie skierowanym do pracowników firm pn. „Rowerem do pracy”. Tworząc założenia konkursu, wzorowaliśmy się na gdyńskim „Do pracy jadę rowerem”, który funkcjonuje już 6 lat.

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa do regularnych podróży do i z pracy rowerem. Konkurs rozpoczyna się 5 czerwca 2017 r. i trwa do 3 września 2017 r.

Na czym polega konkurs? Osoby biorące w nim udział będą rejestrowały swoje przejazdy do i z pracy rowerem na stronie internetowej www.rower.tczew.pl poprzez odpowiedni formularz. Pracownik będzie odhaczał czy danego dnia przyjechał i wrócił z pracy rowerem oraz m.in. jakie warunki pogodowe były tego dnia. Konkurs promuje aktywny sposób dotarcia do pracy. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród pracowników firm.

Jak wygląda proces rejestracji? W pierwszej kolejności to firma przystępuje do konkursu i ma na to czas między 6 a 26 marca 2017 r. W konkursie mogą uczestniczyć pracownicy firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie miasta Tczewa oraz firm z tczewskiej podstrefy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.

Po otrzymaniu od koordynatora kodu firmy, każdy chętny do udziału w konkursie pracownik ma obowiązek stworzyć profil uczestnika na stronie internetowej www.rower.tczew.pl w nieprzekraczalnym terminie do  30 kwietnia 2017 r.

W ramach konkursu przewidujemy liczne nagrody dla pracowników (rowerowe śniadania, nagrody pieniężne), a dla firm dyplomy i statuetki.

Ogłoszenie wyników oraz losowanie nagród odbędzie się podczas oficjalnego zakończenia konkursu, podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września)

Regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie dedykowanej polityce rowerowe miasta tj. http://www.rower.tczew.pl/konkurs-rowerem-do-pracy/

TCSiR

Powiatowe Centrum Sportu

Sportowe kluby i stowarzyszenia

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013