poniedziałek, 29 maja 2017
Imieniny: Teodozji i Magdaleny

29 maja 2017

Imieniny

  • Teodozji i Magdaleny

30 maja 2017

Imieniny

  • Feliksa i Ferdynanda

31 maja 2017

Imieniny

  • Anieli i Petroneli

01 czerwca 2017

Imieniny

  • Jakuba i Konrada

Rower Metropolitalny - wypełnij ankietę

piątek, 17.03.2017 11:54

Trwa badanie ankietowe. Urząd Miejski w Tczewie, ponownie zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. https://goo.gl/forms/eV0ONj4ofWtBpVxw1

Jej wyniki zostaną wykorzystane w celu zbadania Państwa potrzeb i oczekiwań odnośnie Systemu Roweru Metropolitalnego, który zostanie wprowadzony w Tczewie w 2018, ale również zachowań transportowych.

Na czym polega System Roweru Metropolitalnego (SRM) ? W Tczewie planowane jest zlokalizowanie w ramach systemu ok. 150 rowerów do wypożyczenia. Lokalizacja stacji wypożyczeni (obszaru na którym będą zlokalizowane grupy rowerów) zostanie skonsultowana z mieszkańcami, jednakże celem jest zapewnienie dostępności do rowerów jak największej liczbie mieszkańców ze wszystkich osiedli z Tczewa.

Wypożyczenie będzie odbywało się za pomocą urządzeń wbudowanych w każdy rower oraz karty transportu miejskiego, karty kredytowej lub telefonu komórkowego (sms lub aplikacji w smartfonie). Ruch wypożyczanych jednośladów będzie na bieżąco monitorowany za pomocą wbudowanych weń akcelerometrów i modułów GPS, co pozwoli zarówno na kontrolę antykradzieżową, jak i wyszukiwanie roweru w terenie do wypożyczenia.

Podane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celach statystyczno-merytorycznych i będą prezentowane do publicznej wiadomości tylko w formie zbiorczej.

ANKIETA JEST ANONIMOWA !
 

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013