piątek, 23 czerwca 2017
Imieniny: Wandy i Zenona

23 czerwca 2017

Imieniny

  • Wandy i Zenona

24 czerwca 2017

Imieniny

  • Jana i Danuty

25 czerwca 2017

Imieniny

  • Łucji i Wilhelma

26 czerwca 2017

Imieniny

  • Jana i Pawła

Remont ul. J. Narodu i Gdańskiej - zmiana organizacji ruchu od 23 czerwca

środa, 14.06.2017 14:44

Prace związane z remontem ul. Gdańskiej i Jedności Narodu rozpoczną się 19 czerwca, ale jak poinformował wykonawca,  w pierwszych dniach będą one wykonywane na poboczach. W związku z tym na remontowanym odcinku ul. Gdańskiej obowiązywać będzie ruch wahadłowy.

Ruch na ul. J. Narodu w tych dniach będzie się odbywał normalnie. Natomiast zapowiadana wcześniej zmiana organizacji ruchu, nastąpi od piątku 23 czerwca.

Od tego dnia ruch zostanie zorganizowany połówkowo . Nie będzie tzw. wahadła,  ponieważ takie rozwiązanie mogłoby zablokować drogę krajową nr 91, ale przebudowywaną ulicą będzie można jechać tylko w jednym kierunku - od Suchostrzyg w stronę Starego Miasta.

W ulicę Sadową będzie możliwy jedynie wjazd - wyjazd nastąpi ulicą Malinowską. Jeśli chodzi o dojazd do dworca PKP i węzła transportowego, to autobusy będą wjeżdżały tam ulicą Północną, a wyjeżdżały Pomorską. Na całym remontowanym odcinku będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania

Zmiana w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej połączona z wprowadzeniem rozkladu letniego nastąpi, tak jak zapowiadano, od 19 czerwca br.

http://aktualnosci.wrotatczewa.pl/remont-ul-gdanskiej-i-j-narodu-od-19-czerwca-zmiany-w-komunikacji-miejskiej

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013