piątek, 18 sierpnia 2017
Imieniny: Heleny i Bronisławy

18 sierpnia 2017

Imieniny

  • Heleny i Bronisławy

19 sierpnia 2017

Imieniny

  • Bolsława i Juliana

20 sierpnia 2017

Imieniny

  • Bernarda i Sobiesława

21 sierpnia 2017

Imieniny

  • Joanny i Franciszki

Piłka ręczna plażowa

poniedziałek, 03.07.2017 11:15

W sobotę 1 lipca odbył się IV Letni Turniej w Piłce Ręcznej Plażowej kobiet i mężczyzn. Mimo niesprzyjającej aury do rywalizacji zgłosiło się 8 zespołów – 4 zespoły kobiet i 4 zespoły mężczyzn. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

Plażowa piłka ręczna to sport dla prawdziwych „twardzielek” i „twardzieli”. Na turnieju spotkały się pokolenia „ręcznych”, którzy wspólnie bawili się grą. Pogoda nie rozpieszczała, było pochmurnie ale przede wszystkim wietrznie co nieco przeszkadzało w grze. Jednym plusem kapryśnej pogody był brak upału.

Atmosfera turnieju wspaniała, uśmiechy żarty oraz rezolutne relacje speakera zwalczyły nawet nie wielki deszcz. Zawody przeprowadzone na wysokim poziomie. Spektakularne akcje, rzuty z obrotu, zza pleców cieszyły oko kibiców a  nieraz wprawiały w osłupienie samych zawodników. Parady bramkarzy, w szczególności Wojtka „Komara” Komorowskiego utrudniały życie zawodnikom.

Najlepszym zespołem w śród kobiet została drużyna GHOST’S Team w składzie: Agata Warczyńska, Karolina Górecka, Daria Majocha, Magdalena Maszota, Julia Daszczyńska. Zwycięską drużynę wpierał trener – Adriana Jastrzębska.

Kolejne miejsca zajęły drużyny:

II - IZOLATOR Boguchwała
III - THE PANTERS
IV - PAŁER FLAŁER

W śród mężczyzn najlepszą drużyną zastała reprezentacja Stary Sambor w którym zagrali: Michał Jędryszek, Daniel Lesiński, Jakub Kościelny, Krzysztof Bujanowski, Wojciech Komorowski oraz Michał Ortman.

Na pozostałych miejscach uplasowały się ekipy:

II - BRZOZALE
III - NO NAME
IV - 100++

Najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz specjalne zaproszenia do fitness clubu oraz na basen.

Organizatorem zawodów było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

(TCSiR)

TCSiR

Powiatowe Centrum Sportu

Sportowe kluby i stowarzyszenia

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013