piątek, 18 sierpnia 2017
Imieniny: Heleny i Bronisławy

18 sierpnia 2017

Imieniny

  • Heleny i Bronisławy

19 sierpnia 2017

Imieniny

  • Bolsława i Juliana

20 sierpnia 2017

Imieniny

  • Bernarda i Sobiesława

21 sierpnia 2017

Imieniny

  • Joanny i Franciszki

Nowy plac zabaw na bulwarze już dostępny

piątek, 28.07.2017 13:52

Na Bulwarze Nadwiślańskim powstało nowe miejsce do zabawy dla najmłodszych. Zadanie związane z „dostawą oraz montażem urządzeń zabawowych dla wyposażenia placu zabaw zlokalizowanego na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie” zostało zakończone.

Na placu zabaw pojawił się: nowy zestaw zabawowy jungle składający się z kilku wież, zestaw wspinaczkowy - piramida oraz huśtawki. Zadanie to jest realizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2017 – ul. Żeglarska, Okręg IX przez firmę Dr „Spil Polska” z Katowic na kwotę 122 385 zł.  Jest to pierwszy etap modernizacji placu zabaw na bulwarze nadwiślańskim.

 

Zakład Usług Komunalnych ogłosił przetarg na budowę placu zabaw oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej położonej na bulwarze nadwiślańskim. To drugi etap modernizacji placu zabaw. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie nawierzchni stref bezpieczeństwa dla urządzeń zabawowych, dostawa wraz z montażem: czterech huśtawek, karuzeli platformowej integracyjnej, dwóch piaskownic, dwóch bujaków oraz ławek z oparciem. Urządzenia integracyjne dostosowane są do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.  

Termin składania ofert upływa 9 sierpnia 2017 r.

M.L.

 

 

Dom Przedsiębiorcy

Gospodarka i Inwestycje

Przetargi i zamówienia publiczne

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013