środa, 20 września 2017
Imieniny: Filipiny i Eustachego

20 września 2017

Imieniny

  • Filipiny i Eustachego

21 września 2017

Imieniny

  • Hipolita i Mateusza

22 września 2017

Imieniny

  • Tomasza i Maurycego

23 września 2017

Imieniny

  • Tekli i Bogusława

Nowa zakładka o polityce rowerowej Tczewa

poniedziałek, 30.01.2017 09:52

Niezmiernie miło nam poinformować, że dotychczasowa zakładka na Wrotach Tczewa, poświęcona sprawom rowerowym w w naszym mieście, rozrosła się do osobnej pod strony. Jest to wynikiem z jednej strony potrzeb i apeli mieszkańców, a z drugiej ilości spraw z zakresu polityki rowerowej jaką miasto realizuje.

Na stronie rowery.tczew.pl znajdą Państwa szereg wartych uwagi informacji, od mapy zawierającej informacje o ścieżkach rowerowych i stojakach w Tczewie, poprzez różnego rodzaju dokumenty programowe, aplikację do zgłaszania uwag do infrastruktury rowerowej, aż po dział aktualności, gdzie będziemy informować mieszkańców na bieżąco o wszystkim tym dzieje się istotnego z zakresu realizowanej polityki rowerowej. Strona znajduje się również bezpośrednio na Wrotach Tczewa w zakładce Miasto / Miasto dla Rowerzystów oraz na głównej stronie na górze pod hasłem ROWER.
Zachęcamy do komentowania, zachwalania i zgłaszania swoich uwag co warto jeszcze poprawić, zmienić. Ponadto by ułatwić kontakt mieszkańców w sprawie działań rowerowych, powstała również strona na portalu społecznościowym Facebook. Zachęcamy do śledzenia profilu pod adresem https://www.facebook.com/mdrtczew

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013