środa, 26 lipca 2017
Imieniny: Anny i Mirosławy

26 lipca 2017

Imieniny

  • Anny i Mirosławy

27 lipca 2017

Imieniny

  • Julii i Natalii

28 lipca 2017

Imieniny

  • Wiktora i Innocentego

29 lipca 2017

Imieniny

  • Marty i Olafa

Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym 2016

poniedziałek, 19.12.2016 09:57

17 grudnia w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym, do rywalizacji zaproszone zostały drużyny z wszystkich miast i gmin naszego powiatu.

Mistrzostwa rozgrywane były w kategorii indywidualnej oraz drużynowej (drużyna składała się z 1 kobiety oraz 3 mężczyzn). Prawo startu miały osoby pracujące w urzędach oraz radni.

 Do Mistrzostw zgłosili się następujący przedstawiciele:

1.      Starostwo Powiatowe w Tczewie (1+3)

2.      Urząd Miasta i Gminy Pelplin (1+3)

3.      Urząd Miasta Tczew (3)

4.      Urząd Gminy Tczew (1)

W kategorii kobiet zgłosiły się dwie panie, które rozegrały spotkanie do trzech wygranych setów.

Justyna Lewandowska (Pelplin) – Alicja Koszyk (Starostwo Powiatowe) 3-0

 

Klasyfikacja kobiet:

I miejsce - Justyna Lewandowska (Urząd Miasta i Gminy Pelplin)

II miejsce - Alicja Koszyk (Starostwo Powiatowe)

 

W kategorii mężczyzn zgłosiło się dziesięciu zawodników, którzy zostali rozlosowani do dwóch grup, gdzie rozegrano spotkania „każdy z każdym”, zwycięzcy w grupach zagrali o miejsca I-II, z drugich miejsc w grupie o miejsca III-IV itd. Wszystkie spotkania rozgrywane były do 3 wygranych setów.

Kolejność spotkań oraz wyniki techniczne w grupach:

Grupa A

1.      Artur Czucha (UM Tczew) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 0-3

2.      Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) – Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 0-3

3.      Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) 3-0

4.      Artur Czucha (UM Tczew) - Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 0-3

5.      Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Tomasz Tobiański (UM Tczew) 1-3

6.      Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 0-3

7.      Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Artur Czucha (UM Tczew) 3-0

8.      Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) - Tomasz Tobiański (UM Tczew) 3-0

9.      Artur Czucha (UM Tczew) - Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) 3-0

10.   Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) - Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  3-1

Grupa B

1.      Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) – Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 0-3

2.      Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) – Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) 3-0

3.      Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) - Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) 3-1

4.      Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) – Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 0-3

5.      Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) - Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) 0-3

6.      Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) - Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) 0-3

7.      Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 3-0

8.      Rajmund Dominikowski (UM Tczew) - Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 1-3

9.      Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 3-0

10.   Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) - Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 0-3

 

Finały wyniki techniczne:

Finał E miejsca IX-X

 Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) - Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) 3-1

Finał D miejsca VII-VIII

Artur Czucha (UM Tczew) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 0-3

Finał C miejsca V-VI

Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe) - Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) 3-0

       (walkower)

Finał B miejsca III-IV

Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 3-0

Finał A miejsca I-II

 Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) - Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 3-0

 

Klasyfikacja mężczyźni:

I miejsce: Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)

II miejsce: Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe)

III miejsce: Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)

IV miejsce: Tomasz Tobiański (UM Tczew)

V miejsce: Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)

VI miejsce: Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe)

VII miejsce: Rajmund Dominikowski (UM Tczew)

VIII miejsce: Artur Czucha (UM Tczew)

IX miejsce: Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin)

X miejsce: Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin)

 

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce: Starostwo Powiatowe w Tczewie

(Alicja Koszyk, Tadeusz Dzwonkowski, Witold Sosnowski, Sławomir Gniazdowski)

II miejsce: Urząd Miasta i Gminy Pelplin

       (Justyna Lewandowska, Mateusz Rogaczewski, Andrzej Lewicki, Krzysztof Adamczyk)

III miejsce: Urząd Miasta Tczew

(Rajmund Dominikowski, Artur Czucha, Tomasz Tobiański)

IV miejsce: Urząd Gminy Tczew

(Krzysztof Augustyniak)

 

Mistrzostwa przebiegały w sportowej i przyjaznej atmosferze, mamy nadzieję iż w przyszłorocznych rozgrywkach udział wezmą przedstawiciele wszystkich samorządów Powiatu Tczewskiego. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary statuetki. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator PCS w Tczewie

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013