środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Filipa i Apolinarego

23 sierpnia 2017

Imieniny

  • Filipa i Apolinarego

24 sierpnia 2017

Imieniny

  • Jerzego i Bartłomieja

25 sierpnia 2017

Imieniny

  • Ludwika i Luizy

26 sierpnia 2017

Imieniny

  • Marii i Zefiryny

Gryf Gospodarczy dla Flex w Tczewie

piątek, 09.06.2017 13:40

Jedna z najbardziej cenionych, regionalnych nagród gospodarczych na Pomorzu, w kategorii „Duże Przedsiębiorstwo”, została przyznana firmie Flex.

Statuetka „Gryfa Gospodarczego”, symbol uznania ze strony organizacji samorządu gospodarczego i władz województwa pomorskiego, jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród. To duże wyróżnienie, wskazujące odpowiedzialne podejście do prowadzenia działalności biznesowej i pozytywne oddziaływanie na jakość życia w województwie pomorskim. Laureatów kategorii głównych wybiera jury, na czele którego stoi szanowany polski ekonomista, prof. Henryk Ćwikliński z Uniwersytetu Gdańskiego.

Członkowie jury docenili m.in. transparentność i efektywność łańcucha dostaw zapewnianą przez innowacyjne narzędzie Flex Pulse, a także dbałość o pracowników, którzy dzięki wewnętrznym programom rozwoju mogą zwiększać swoją wiedzę i umiejętności. Sprawia to, że Flex jest wspaniałym miejscem pracy również dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Nie bez znaczenia było także wsparcie firmy Flex dla edukacji (zarówno szkół jak i uczelni wyższych) oraz projekty dotyczące ochrony środowiska.

Otrzymanie statuetki Gryfa w kolejnym roku jest nie tylko wyróżnieniem, ale też ogromnym kredytem zaufania ze strony organizatorów konkursu oraz jury. Bardzo nas to cieszy. – mówi Stanisław Motylski, dyrektor ds. Rozwoju firmy Flex -  Sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, zarówno pracownikom wszystkich działów i szczebli, jak i lokalnej społeczności, której decyzje zapewniły nam statuetki w latach ubiegłych. Na pewno nie spoczniemy na laurach i będziemy rozwijać się dalej.

Tegoroczna statuetka, przyznana w kategorii „Duże Przedsiębiorstwo” nie jest pierwszym gryfem firmy. Zarówno w 2015, jak i w 2016 roku Flex otrzymał nagrodę specjalną „Gryfa Medialnego” w wyniku głosowania czytelników Dziennika Bałtyckiego i portalu trojmiasto.pl. Dodatkowo w 2015 roku firma otrzymała statuetkę "Gryf Odpowiedzialności Społecznej”. Nagroda w kategorii głównej stanowi uhonorowanie dotychczasowych działań oraz motywację do dalszego rozwoju w obranym kierunku.

(informacja od firmy Flex)

 

Dom Przedsiębiorcy

Gospodarka i Inwestycje

Przetargi i zamówienia publiczne

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013