sobota, 22 lipca 2017
Imieniny: Magdaleny i Bolesława

22 lipca 2017

Imieniny

  • Magdaleny i Bolesława

23 lipca 2017

Imieniny

  • Bogny i Apolinarego

24 lipca 2017

Imieniny

  • Kingi i Krystyny

25 lipca 2017

Imieniny

  • Jakuba i Krzysztofa

Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym – klasyfikacja po drugim turnieju

poniedziałek, 13.03.2017 09:20

W sobotę 11 marca rozegrano drugi turniej w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym.

Zawody rozegrano w sali sportowej przy Szkole Sportowej nr 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 42 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych miejscowości.

Coraz większa frekwencja, a rekordy biją weterani, których w tym dniu było 13. W aż w trzech kategoriach zwyciężyli ci sami zawodnicy co przed tygodniem, więc już po drugich zawodach wyłoniła się zdecydowana czołówka.

Po całodziennych zmaganiach wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco :  

KOBIETY :

1.BukowskaMagdalena

2.Zielińska Klaudia

3.Salamaga Maryla

4.Orlikowska Karolina

5.Szurgot Anna

6.Szurgot Agata

 

DO LAT 15 :

1.Peikowski Fabian

2.Szramke Maciej

3.Robaczewski Kacper

4.Radzikowski Karol

 

16-39

1.Główczewski  Zbigniew

2.Czapla Artur

3.Sosnowski Bartosz

4.Dolny Emanuel

5.CzajkowskiPatryk

6.Peikowski Bartosz

7.Stachurski Przemysław

8.Główczewski Łukasz

9.Nazorek Dawid

10.Hapke Krzysztof

11.Piekarski Paweł

12.Polonis Jan

40+

1.Miklaszewski Witold

2.Kępka Jacek

3.Stenka Zbigniew

4.Rekowski Zygmunt

5.Turzyński Mieczysław

6.Sosnowski Waldemar

7.Bukowski Tadeusz

8.Grabala Dariusz

9.Kapinos Adam

10.Husarek Sławomir

11.Radzikowski Dariusz

12.Kopiszka Krzysztof

13.Matyjas Dariusz

 

OPEN (zrzeszeni)

1.Cichocki Aleksander

2.Manterys Paweł

3.Kozikowski Adam

4.Malarczyk Andrzej

5.Banach Zbigniew

6.Gerowski Sławomir

7.Wycichowski Dariusz

 

KLSAYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH TURNIEJACH :

I. kat.Kobiety

1.BukowskaMagdalena -120 pkt.

2.Zielińska Klaudia-116 pkt.

3.Salamaga Maryla-113 pkt.

 

 

II.kat.do lat 15

1.Peikowski Fabian-118 pkt.

1.Szramke Maciej-118 pkt.

3.Radzikowski Karol-113 pkt.

 

III.kat.16-39 lat

1.Sosnowski Bartosz-117 pkt.

2.Dolny Emanuel-112 pkt.

3.Stachurski Przemysław-111 pkt.

 

IV.kat.40 i powyżej

1.Miklaszewski Witold- 120 pkt.

2.Kępka Jacek-116 pkt.

3.Rekowski Zygmunt-113 pkt.

 

V.kat.Zrzeszeni

1.Cichocki Aleksander-120 pkt

2.Manterys Paweł-116 pkt.

3.Kozikowski Adam-114 pkt.

 

(PEŁNA KLASYFIKACJA NA STRONIE www.tcsir.pl)

Do zakończenia GP pozostały jeszcze 3 turnieje i wiele może się wydarzyć w poszczególnych klasyfikacjach.

Kolejny Turniej już w sobotę 18 marca o godz. 10.00 w sali przy SP 7 ul. Stoczniowców.

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

(TCSiR)

 

TCSiR

Powiatowe Centrum Sportu

Sportowe kluby i stowarzyszenia

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013