piątek, 24 lutego 2017
Imieniny: Macieja i Bogusza

24 lutego 2017

Imieniny

  • Macieja i Bogusza

25 lutego 2017

Imieniny

  • Wiktora i Cezarego

26 lutego 2017

Imieniny

  • Mirosława i Aleksandra

27 lutego 2017

Imieniny

  • Gabriela i Anastazji

Grand Prix Tczewa 2016 w Tenisie Ziemnym – runda jesienna

środa, 07.09.2016 09:39

W sobotę 10 września rusza runda jesienna GP Tczewa 2016 w Tenisie Ziemnym. Zaplanowano 3 turnieje – 10, 17 i 24 września, po których nastąpi podsumowanie i uroczyste zakończenie cyklu.

Zawody odbędą się w trzech kategoriach: SKRZAT, JUNIOR – początek o godz. 8.30, oraz OPEN – początek o godz. 11.00. Zapisy przed turniejem na kortach przy basenie.

Po rundzie wiosennej na czele w poszczególnych kategoriach są: OPEN – Henryk Kukliński i Jakub Federowicz po 108 pkt., w kat. JUNIOR – Michael Wodziński – 180 pkt. i w kat. SKRZAT – Marta Pilas – 180 pkt.

Pełna klasyfikacja po 3 turniejach rundy jesiennej :

SKRZAT :

1

Pilas Marta

60

60

60

 

 

 

180

2

Pilas Agata

36

42

33

 

 

 

111

3

Wiśniewski Miłosz

 

48

42

 

 

 

90

3

Andryenko Kamila

42

 

48

 

 

 

90

4

Miziałek Dagmara

48

 

36

 

 

 

84

5

Wasilewska Julia

33

 

 

 

 

 

33

 

JUNIOR :

1

Wodziński Michael

60

60

60

 

 

 

180

2

Pozorski Maciej

48

48

33

 

 

 

129

3

Jekel Daria

36

42

42

 

 

 

120

4

Ormianin Paweł

33

30

36

 

 

 

99

5

Deyna Igor

42

 

48

 

 

 

90

6

Linda Paweł

30

27

27

 

 

 

84

7

Ormianin Maciej

24

36

21

 

 

 

81

8

Mrozek Kamil

27

24

24

 

 

 

75

9

Różanowski Daniel

 

33

30

 

 

 

63

10

Sikorska Magdalena

 

21

 

 

 

 

21

 

OPEN :

1.

Federowicz Jakub

60

48

 

 

 

 

108

1.

Kukliński Henryk

48

60

 

 

 

 

108

2.

Brange Mikołaj

42

36

24

 

 

 

102

3.

Pychyński Patryk

 

42

48

 

 

 

90

4.

Manuszewski Damian

24

24

24

 

 

 

72

5.

Zwirbulis Mikołaj

 

24

42

 

 

 

66

6.

Błaszkowski Andrzej

36

12

12

 

 

 

60

6.

Wodziński Michael

12

12

36

 

 

 

60

6.

Gutjar Marek

 

 

60

 

 

 

60

7.

Pozorski Maciej

24

12

 

 

 

 

36

7.

Gdaniec Kasper

24

12

 

 

 

 

36

7.

Mrozek Marcin

12

12

12

 

 

 

36

7.

Mrozek Marcin

12

12

12

 

 

 

36

8.

Gajewski Patryk

12

6

12

 

 

 

30

9.

Deyna Igor

24

 

 

 

 

 

24

9.

Jabłonowski Arkadiusz

 

24

 

 

 

 

24

9.

Zarzycki Piotr

 

24

 

 

 

 

24

9.

Woźniak Paweł

 

12

12

 

 

 

24

9.

Pindel Łukasz

 

 

24

 

 

 

24

9.

Koziara Roman

 

 

24

 

 

 

24

10.

Koziara Filip

 

6

12

 

 

 

18

11.

Sosnowki Marcin

12

 

 

 

 

 

12

11.

Nawój Kacper

12

 

 

 

 

 

12

11.

Pióro Maria

 

 

12

 

 

 

12

11.

Michalak Mateusz

 

 

12

 

 

 

12

 

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

(informacja: TCSiR)

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013