czwartek, 20 lipca 2017
Imieniny: Czesława i Hieronima

20 lipca 2017

Imieniny

  • Czesława i Hieronima

21 lipca 2017

Imieniny

  • Daniela i Andrzeja

22 lipca 2017

Imieniny

  • Magdaleny i Bolesława

23 lipca 2017

Imieniny

  • Bogny i Apolinarego

Flex po raz kolejny zyskał tytuł Producenta Roku

czwartek, 06.07.2017 15:15

Podczas niedawnej gali wręczenia nagród Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards 2017 firma Flex z Tczewa otrzymała główną nagrodę – prestiżowy tytuł „Manufacturer of the year”.

CEE Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze wydarzenie w branży produkcyjnej, podczas którego uznanie znajdują szczególne osiągnięcia przedsiębiorstw produkcyjnych, reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej. Eksperci na co dzień ściśle związani z branżą oceniają tam dokonania innych praktyków. W skład jury wchodzą więc dyrektorzy bardzo dobrze prosperujących i cenionych przedsiębiorstw z całego świata. Podczas tegorocznej edycji konkursu zgłoszenia analizowali m.in. Dorota Raben, Yann Gontard - Managing Director Sodexo, czy Krzysztof Wronkiewicz z firmy Koettermann Sp. z o.o.

Będący nagrodą główną, tytuł Producenta Roku to prawdziwe wyróżnienie. Przyznawany przedsiębiorstwu produkcyjnemu określonemu przez jury jako najlepsze w Europie Środkowo-Wschodniej stanowi dowód szczególnych sukcesów firmy w dziedzinie doskonalenia organizacji produkcji.  Jest uznaniem osiągnięć, które zapewniły przedsiębiorstwu powodzenie w wielu aspektach działalności i wzmocniły jego konkurencyjność. W przypadku firmy Flex nie bez znaczenia były regularne działania na rzecz poprawy efektywności łańcucha dostaw, a także elastyczne podejście do potrzeb klientów połączone z wysoką jakością usług.

 „Analizujemy, uczymy się i ciężko pracujemy by stale podnosić konkurencyjność naszych rozwiązań, opracowywać i wdrażać innowacje odpowiadające szybko zmieniającym się potrzebom produkcji.” – mówi Andrzej Połojko, Dyrektor Generalny Flex Poland – „Wspaniale jest wiedzieć, że efekty naszej pracy doceniają nie tylko nasi klienci i partnerzy, ale również szanowani i rozpoznawalni praktycy biznesu.”

Prestiżowa nagroda została przyznana firmie Flex już drugi rok z rzędu, podkreślając skuteczność podejmowanych przez firmę działań oraz wprowadzanych usprawnień, a także umacniając pozycję lidera.

(informacja: Flex )

 

 

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013