środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Filipa i Apolinarego

23 sierpnia 2017

Imieniny

  • Filipa i Apolinarego

24 sierpnia 2017

Imieniny

  • Jerzego i Bartłomieja

25 sierpnia 2017

Imieniny

  • Ludwika i Luizy

26 sierpnia 2017

Imieniny

  • Marii i Zefiryny

Festyn nad Jeziorem Rokickim

piątek, 16.06.2017 14:44

10 czerwca nad jeziorem Rokickim Dużym odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez sołectwo Rokitki i Koło Gospodyń Wiejskich. Współorganizatorem był KKS „Unia Tczew” świętujący 95 lecie swojej działalności.

Pogoda nam trochę nie dopisała, ale humory tak. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazane wsparcie. Rozdaliśmy 400 pamiątkowych medali. Można było skorzystać z różnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Darmowy poczęstunek przygotowało KGW z Rokitek. Naszą imprezę zabezpieczały służby mundurowe: policja, straż, w tym OSP Rokitki. Ponadto byli obecni ratownicy medyczni i ratownicy WOPR, ratowniczki z psami ratunkowymi.

Raz jeszcze dziękujemy wolontariuszom GPEC za wykonanie i pomalowanie ław i stołów wokół drzewa, Akademii Piłkarskiej, młodym karatekom za pokazy, CKZ „Nauka”, wędkarzom oraz tym wszystkim, którzy pracowali przy organizacji. Kto nie był, nich żałuje. Patronat objął Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki, Starosta Tadeusz Dzwonkowski oraz Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski.

Film o Tczewie

Wirtualny spacer po Tczewie

Wirtualna mapa

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013