piątek, 24 lutego 2017
Imieniny: Macieja i Bogusza

24 lutego 2017

Imieniny

  • Macieja i Bogusza

25 lutego 2017

Imieniny

  • Wiktora i Cezarego

26 lutego 2017

Imieniny

  • Mirosława i Aleksandra

27 lutego 2017

Imieniny

  • Gabriela i Anastazji

„Atramentowy” wieczór ze Stanisławą Celińską

wtorek, 14.02.2017 12:09

12 lutego odbył się koncert Stanisławy Celińskiej, aktorki i piosenkarki, która zaśpiewała piosenki z płyty „Atramentowa”. Na scenie Centrum Kultury i Sztuki towarzyszył jej zespół Macieja Muraszki.

Artystka już od pierwszych chwil nawiązała świetny kontakt z publicznością, którą oczarowała swoją charyzmatyczną osobowością i niepowtarzalnym wykonaniem utworów. W trakcie dwugodzinnego występu wszyscy doskonale się bawili.

Celińska zaśpiewała pieśni, do których słowa napisali m.in. Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Marcin Sosnowski czy Muniek Staszczyk. Poetyckie teksty poruszają tematy trudne i życiowe. Jak mówiła sama pieśniarka, niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy pogubili się w pędzie dnia codziennego.

Artystce towarzyszył dziewięcioosobowy zespół Macieja Muraszki – kompozytora muzyki do utworów zamieszczonych na płycie „Atramentowa”, który ponadto zaaranżował ulubione utwory Celińskiej.

Koncert okazał się niezwykłą mieszanką mądrych tekstów, urozmaiconej muzyki i anegdot opowiadanych przez Stanisławę Celińską.

M.Ś.

Centrum Kultury i Sztuki

Fabryka Sztuk

Miejska Biblioteka Publiczna

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013